Dashboard Camera

185 

• Deri në 1600P rezolucion të lartë, kënd fushë e gjerë deri në 130°
• Apertura super e madhe F1.6 ofron një imazh të përsosur natën
• Mbështetje të integruar MIC dhe altoparlant për audio brenda dhe jashtë
• Mbështet moduli i integruar WIFI dhe funksioni WIFI AP
• Moduli i integruar G-Sensor, mbështet lidhjen e regjistrimit të videove në përplasje me makinë ose dridhje të forta (regjistrimi i videos së lidhjes mund të konfigurohet të mos mbishkruhet)
• Kartë SD për regjistrim video, deri në 128 GB (mbështetet mbishkrimi)
• Aplikacioni i telefonit: pamje e drejtpërdrejtë, riprodhimi i regjistrimit dhe konfigurimi i parametrave
• Kontrolli i zërit dhe funksioni ADAS
• Instalim i lehtë dhe i përshtatshëm për përdoruesit, lidh dhe luaj (Regjistrim automatik pas ndezjes)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dashboard Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *