4-ch 5 MP 1U H.265 AcuSense DVR

168 

• Sigurimi i informacionit të detajuar me zbulimin e fytyrës
• Reduktimi i alarmit të rremë nga klasifikimi i objektivit të njerëzve dhe automjeteve bazuar në të mësuarit e thellë
• Teknologji efikase e kompresimit H.265 pro+
• Aftësi kodimi deri në 8 MP lite @ 15 fps, 5 MP @ 12 fps
• 5 sinjale futen në mënyrë adaptive (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP)
• Mund të lidhen deri në 8 kamera rrjeti

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “4-ch 5 MP 1U H.265 AcuSense DVR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *