2 MP Outdoor Fixed Bullet Network Camera with Build-in Mic

68 

• Teknologji efikase e kompresimit H.265+
• Imazhe të qarta edhe me ndriçim të fortë të pasëm për shkak të teknologjisë DWDR
• Vende për ruajtje të kartës SD deri në 128 GB
• Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP66)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “2 MP Outdoor Fixed Bullet Network Camera with Build-in Mic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *