32-ch 1080p 1.5U H.265 DVR

1,000 

• 24 kanale dhe 4 HDD 1.5U DVR
• Teknologji efikase e kompresimit H.265 pro+
• Aftësia e kodimit deri në 1080p @ 15 fps
• 5 sinjale futen në mënyrë adaptive (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP)
• Mund të lidhen deri në 48 kamera rrjeti
• Mbështet regjistrimin e aktivizuar me POS dhe mbivendosjen e informacionit POS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “32-ch 1080p 1.5U H.265 DVR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *