16-ch 5 MP 1U H.265 DVR

500 

• 16 kanale dhe 2 HDD 1U DVR
• Teknologji efikase e kompresimit H.265 pro+
• Aftësi kodimi deri në 8 MP @ 8 fps, 5 MP @ 12 fps
• 5 sinjale futen në mënyrë adaptive (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP)
• Mund të lidhen deri në 32 kamera rrjeti

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “16-ch 5 MP 1U H.265 DVR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *