5 MP Fixed Turret Camera

57 

• WDR dixhitale
• Deri në 40 m distancë IR
• Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67)
• 4 në 1 (TVI/AHD/CVI/CVBS me 4 sinjale të ndërrueshme)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “5 MP Fixed Turret Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *