Ofertë!

2 MP Ultra Low Light PIR Fixed Cube Camera

(1 shqyrtim nga klient)

42 

• Detekton trupin e njeriut nëpërmjet rrezeve infra të kuqe pasive
• Teknologjia WDR
• Deri në 20 m distancë me dritë të bardhë
• Siguri e shtuar me mikrofonin e integruar diskret dhe ekonomik

1 shqyrtim për 2 MP Ultra Low Light PIR Fixed Cube Camera

  1. Mario

    Super kamer ,ka shume kualitet

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *