4K Outdoor WDR Fixed Dome Network Camera

188 

• Imazhe me cilësi të lartë me rezolucion 8 MP
• Teknologji efikase e kompresimit H.265+
• WDR, deri në 120dB
• Deri në 30 m distancë IR
• Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67) dhe rezistent ndaj vandalëve (IK10)
• Dizajn i fortë i strukturës me materiale të plota metalike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “4K Outdoor WDR Fixed Dome Network Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *