2 MP Automatic Varifocal Bullet Camera

115 

• Lente varifokale 2,8 mm deri në 12 mm
• Deri në 40 m distancë IR
• Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP66)
• Up Coax (Protokolli HIKVISION-C)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “2 MP Automatic Varifocal Bullet Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *