4-inch 2 MP 25X Powered by DarkFighter IR Analog Speed Dome

395 

• Performancë e shkëlqyer në dritë të ulët nëpërmjet teknologjisë powered-by-DarkFighter
• WDR, deri në 120dB
• Aftësia për lëvizje mundëson kamerën të monitorojë zonat e interesit
• Zmadhimi optik 25 × lejon shikimin më të afërt të subjekteve në zona të gjera
• Gama IR deri në 100 m siguron siguri gjatë natës
• Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP66)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “4-inch 2 MP 25X Powered by DarkFighter IR Analog Speed Dome”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *