8-ch Mini 1U Wi-Fi NVR

132 

• Mund të lidhen deri në 8 kamera IP me 8 kanale
• Formatet video H.265+/H.265/H.264+/H.264
• Pamje, ruajtja dhe riprodhimi i drejtpërdrejtë deri në 4 MP me definicion të lartë
• Kapaciteti dekodues deri në 4-ch @ 4MP
• 1 HDD për regjistrim të vazhdueshëm video
• Lehtë për t’u instaluar nëpërmjet lidhjes automatike me valë
• Lehtë për t’u menaxhuar përmes aplikacionit Hik-Connect

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “8-ch Mini 1U Wi-Fi NVR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *