4-ch 1080p 1U H.265 AcuSense DVR

110 

• Ofron informacion të detajuar me zbulimin e fytyrës
• Reduktimi i alarmit të rremë përmes klasifikimit të objektivit të njerëzve dhe automjeteve bazuar në të mësuarit e thellë
• Teknologji efikase e kompresimit H.265 pro+
• Aftësia e kodimit deri në 1080p @ 15 fps
• 5 sinjale futen në mënyrë adaptive (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP)
• Mund të lidhen deri në 6 kamera rrjeti

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “4-ch 1080p 1U H.265 AcuSense DVR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *