2MP WIFI DashBoard Camera

108 

• Këndi i shikimit: 135° (diagonale), 115° (horizontale)
• 1080P@25fps (i parazgjedhur), 720P@25fps
• Kompresimi i videos H.264
• Sensor G i integruar
• MIC dhe altoparlant i integruar
• Kartë TF, deri në 128 GB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “2MP WIFI DashBoard Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *