32-ch 5 MP 1.5U H.265 DVR

1,315 

• 32 kanale dhe 4 HDD 1.5U DVR
• Teknologji efikase e kompresimit H.265 pro+
• Aftësi kodimi deri në 8 MP @ 8 fps, 5 MP @ 12 fps
• 5 sinjale futen në mënyrë adaptive (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP)
• Mund të lidhen deri në 48 kamera rrjeti
• Mbështet regjistrimin e aktivizuar me POS dhe mbivendosjen e informacionit POS
• Mbështet modalitetin RAID për ruajtjen edhe më të besueshme të të dhënave, duke shmangur në mënyrë efektive rreziqet e humbjes së të dhënave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “32-ch 5 MP 1.5U H.265 DVR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *