4K Fixed Mini Bullet Camera

120 

• Performancë e fortë gjatë natës, duke shkrepur imazhe në dritë ultra të ulët deri në 0,003 lux
• WDR, deri në 120dB
• Deri në 40 m distancë IR
• Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67)
• Dalje të dyfishta (dalja e sinjaleve HDTVI dhe CVBS njëkohësisht)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “4K Fixed Mini Bullet Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *