2 MP Fixed Bullet Camera

54 

• WDR dixhitale
• Lente fokale fikse 3,6 mm, 6 mm, 8 mm, 12 mm
• Deri në 80 m distancë IR
• Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (IP67)
• 4 në 1 (TVI/AHD/CVI/CVBS me 4 sinjale të ndërrueshme)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “2 MP Fixed Bullet Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *