3-inch 4 MP 4X Powered by DarkFighter IR Network Speed Dome

300 

• Performancë e shkëlqyer në dritë të ulët nëpërmjet teknologjisë powered-by-DarkFighter
• WDR, deri në 120dB
• Aftësia për lëvizje mundëson kamerën të monitorojë zonat e interesit
• Zmadhimi optik 4x lejon shikimin më të afërt të subjekteve në zona të gjera
• Gama IR deri në 50 m siguron siguri gjatë natës
• Lidhje Wi-Fi dhe instalim i lehtë
• Mbështet alarmin audio vizual

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “3-inch 4 MP 4X Powered by DarkFighter IR Network Speed Dome”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *