4-ch 1U 4 PoE 4K NVR

100 

• Mbështeten kamerat e rrjetit të palëve të treta
• Regjistrim me rezolucion deri në 5 Megapiksel
• Kamerat e rrjetit 4-kanalëshe mund të lidhen me gjerësi bande hyrëse 25M
• 1SATA mund të lidhet
• Dalje HDMI dhe VGA me rezolucion deri në 1920×1080P

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “4-ch 1U 4 PoE 4K NVR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *