Value Series Card Terminal

46 

• Terminali i kartës së kontrollit të aksesit të pavarur
• 3000 ruajtje kartash
• Funksioni i kontrollit të aksesit
• Mbështet metodën e vërtetimit të kartës dhe fjalëkalimit
• Të dhënat e ruajtura mbahen edhe kur pajisja është e fikur

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Value Series Card Terminal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *