Shënime mbi një planet nervoz

1,000 L

Një libër i ngrohtë, bujar dhe i thellë i cili flet për komplikimet e njerëzimit modern. Haig është një nga shkrimtarët më të rëndësishëm të kohës sonë. ‘Mos ndoshta kjo bota moderne ndikon në mendjet tona? ‘Mos ndoshta kjo bota moderne ndikon në mendjet tona? Haig ndan me lexuesit e tij përgjigje të cilat dalin nga këndvështrime të ndryshme. Është vërtetë një libër magjepsës’

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shënime mbi një planet nervoz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *