Një Natë të Errët Lashë Shtëpinë Time të Heshtur

900 L

Një ditë atij i ndodh një gjëmim në kokë që ia bën të pamundur të folurin dhe romani shndërrohet nga një rrëfim ironik, në një koleksion të jashtëzakonshëm mbresash sensuale, vëzhgimesh dhe përsiatjesh.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Një Natë të Errët Lashë Shtëpinë Time të Heshtur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *