Pro Series Video and Fingerprint Terminal

245 

• Terminali i kontrollit të aksesit në video
• Kamera 2 Mega piksel
• 50 000 kartë, 3 000 shenja gishtash dhe 200 000 ruajtje të ngjarjeve
• Lexues i integruar i kartave për kartën Mifare1
• Ndërfaqja Wiegand dhe ndërfaqja RS-485 për aksesin në kontrollues
• EHome për komunikim me rrjetin publik
• Funksioni i zbulimit të fytyrës dhe kapjes së fotografive
• Funksioni i telekomunikacionit me video
• IP65

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pro Series Video and Fingerprint Terminal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *