1MP IR Cube Network Camera

72 

• Kompresim standard i videos me raport të lartë kompresimi, kodim ROI (rajoni i interesit).
• Skanim progresiv CMOS
• Slot i integruar i kartës Micro SD/SDHC/SDXC, deri në 128 GB
• Deri në 10 m IR
• Audio me dy drejtime
• Mikrofon dhe altoparlant i integruar
• Mbështet Wi-Fi, mbështet konfigurimin WPS me një prekje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “1MP IR Cube Network Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *