Face Recognition Terminal

600 

• Montimi në mur dhe montimi i bazës
• Ekran LCD me prekje 5 inç për të shfaqur ndërfaqen e funksionimit, etj.
• Lente me kënd të gjerë 0,3 MP
• Distanca e njohjes së fytyrës: 0.3m deri në 1m
• Procesor me performancë të lartë me algoritëm të mësimit të thellë
• Transmeton dhe ruan rezultatet e krahasimit dhe fotografitë e fytyrës së kapur te softueri i klientit ose të tjerë
• Lidhet me kontrolluesin e aksesit të jashtëm nëpërmjet komunikimit Wiegand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Face Recognition Terminal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *