Ditarët e peshkopes, Vol.12

1,000 L

Niki Maksuell, dhe shoqet e saj të ngushta, mezi po presin mbarimin e shkollës. Niki mendon se tashmë e ka vendosur se si do ti kalojë pushimet e verës, duke dalë në takime argëtuese me shoqet dhe fiksimin e saj Brendonin. Do të jetë perfekte! Super!

Sakaq, një nxënës i ri vjen në shkollë dhe shfaq pelqimin e tij për Nikin, gjithçka bëhet shumë lëmsh.Niki sdo të donte kurrë ta lëndonte Brendonin…

Çdo të kishit bërë ju sikur padashje të aksidentonit me makinë fiksimin tuaj!?

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ditarët e peshkopes, Vol.12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *