Simboli i Humbur

1,300 L

Pas dukurisë globale Kodi i Da Vinçit, Dan Brown-i demonstron edhe një herë pse është sot shkrimtari më i lexuar në botë. Simboli i humbur është një rrëfim mjeshtëror, një rendje për jetë a vdekje përmes një labirinti të botës së njëmendtë të kodeve, sekreteve dhe të vërtetave të padukshme të gjitha nën syrin vëzhgues të kriminelit më të tmerrshëm që Brown-i ka krijuar deri më sot.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Simboli i Humbur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *