Dashboard Camera

77 

• Video: deri në rezolucion 1080p, me 130°FOV
• Mbështet aksesin e një kamere të jashtme 1080p
• 1080p@25fps (e parazgjedhur); 720p@25fps
• Hapësira ruajtëse: mbështet ruajtjen e kartës TF (Maks. 128 GB) dhe mbishkrimin e regjistrimit
• Sensori G: miraton sensorin G të integruar, mbështet kyçjen dhe rezervimin e regjistrimeve kur ndodh përplasja, mbështet zbulimin e ngjarjeve
• Komunikimi: modul i integruar Wi-Fi
• Altoparlant i integruar
• Instalim dhe funksionim i lehtë
• Regjistrim automatik pasi pajisja të ndizet
• Konsumi i ulët i energjisë dhe performanca e lartë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dashboard Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *