Testamentet

1,500 L

Te “Testamentet” na zbulohet ana e saj më intime, më e fshehtë dhe  autentike. Falë retrospektivës në të shkuarën, shohim të rindërtohet origjina e  Galaadit. Nuk bëhet më fjalë për mungesën e grave pjellore si shkak i parë i  distopisë, sesa për mbizotërimin meskin të një gjinie mbi tjetrën.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Testamentet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *