Tregime dhe Novela

1,200 L

Në këtë libër do të gjeni tregime dhe novela nga shkrimtarët më të mirë të huaj si Anton Çehov, A. N, Tolstoi, Çarls Dikens etj, të përkthyer nga Xhevat Lloshi.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

,

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tregime dhe Novela”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *