Shqiptarët

600 L

“The shkypetars”, ky është titulli që mban libri i tij, për vendin e shqiponjave. Aty ai shkruan se, “Shqipëria zë pozitën gjeografike më të mirë në Europë dhe është çelësi i tregtisë së Ballkanit dhe porta e kalimit për në Lindje”.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

,

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shqiptarët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *