Pushime Supermiushore 1

700 L

Të dashur miqtë e mi! Viti shkollor thuajse po mbaron dhe pushimet janë afër, kështu që më erdhi një ide e shkëlqyer… A do t’ju pëlqente të vinit për vizitë këtë verë në Ishullin e Miushëve? Së bashku do të kalojmë pushime supermiushore dhe ju do të jeni të dërguarit specialë të gazetës “Jehona e Brejtësit”.
Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pushime Supermiushore 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *