Pro Series Fingerprint Time Attendance Terminal

120 

• Ekran LCD
• 3,000 gjurmë gishtash, 3,000 karta dhe 100,000 ruajtje të ngjarjeve
• Komunikimi nëpërmjet TCP/TP dhe Wi-Fi
• Mbështet bateria rezervë (opsionale)
• EHome për komunikim me rrjetin publik
• Statusi i frekuentimit të shumëfishtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pro Series Fingerprint Time Attendance Terminal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *