Novela Stefan Cvajg Vol.1

1,200 L

Në këtë vëllim përfshihen novelat: “Rrugica në dritën e hënës”, “Koleksioni i padukshëm”, “Bukinisti Mendel”, “Leporela”, “Novela e shahut”, “24 orë nga jeta e një gruaje”, “Novelë verore”, “Perëndim zemre”, “Njohja e beftë me profesionin e ri”, “Xhelozia”, “Gruaja dhe peizazhi”, “Episod nga liqeni i Gjenevës” dhe “Letra e një të panjohure”.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

, , , ,

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Novela Stefan Cvajg Vol.1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *