Një rrëfim lëndues, ditarët sekretë të një mjeku të ri

900 L

97 orë pune në javë. Të duhet të marrësh vendime për jetë a vdekje, shpesh edhe përballë një cunami të vërtetë të lëngjeve të trupit. Dhe ta mendosh se ai roja i parkingut të spitalit paguhet shumë më mirë se ty.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Një rrëfim lëndues, ditarët sekretë të një mjeku të ri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *