Një Ilia në Volos, ditari i një emigranti ilegal

600 L

Por sigurisht që kam qenë një nga dëshmitarët e asaj kohe të trazuar dhe me ditarin personal mund të shërbej si kronikan i një historie dhimbjeje dhe shprese, që përcaktoi fatin e mbijetesës së shqiptarëve pas përmbysjes së komunizmit.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

,

Autori

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Një Ilia në Volos, ditari i një emigranti ilegal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *