Jehona ngacmimesh të çuditshme

700 L

41 skicat e shkruara ndër vite përshkruajnë situata subtile erotike, të cilat përmes gjuhës, alegorisë, simboleve dhe metaforave e shtyjnë lexuesin drejt fantazisë, rizgjimit të dëshirës e pasionit dhe gjithashtu drejt eksplorimit të mënyrave të reja për ta kuptuar dashurinë dhe erosin.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jehona ngacmimesh të çuditshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *