I pangjyri Tsukuru Tazaki dhe vitet e tij të pelegrinazhit

1,000 L

Dikur ata ishin pesë shokë të ngushtë të gjimnazit në Nagoja, mu si gishtat e një dore, mu si cepat e një ylli. Katër prej tyre, dy vajza dhe dy djem, kishin në emrat e tyre të përfshirë nga një ngjyrë: të kuqe, blu, të zezë dhe të bardhë.

Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “I pangjyri Tsukuru Tazaki dhe vitet e tij të pelegrinazhit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *