Fillo kodimin!

1,000 L

Mësoni HTML, CSS dhe Java Script duke ndërtuar një ëebsite, një aplikacion dhe një lojë.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fillo kodimin!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *