Ezviz Wire-Free Camera

162 

• Kamera e brendshme dhe e jashtme Full HD (1080p).
• 100% pa kabllo
• Vizioni i natës
• Audio me dy drejtime në kohë reale
• Bateri Litium e lëvizshme dhe e rikarikueshme 5,500 mAh
• Mbështet kartën MicroSD deri në 128 GB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ezviz Wire-Free Camera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Cart
  • No products in the cart.