Ëndrra kineze dhe rruga e Kinës

1,000 L

“Ëndrra kineze” përfshin jetesën në zonat urbane, jetën dhe punën që të sjell kënaqësi, siguri sociale, shërbime publike të njëllojta, mjedis të bukur ekologjik, sigurinë e familjes dhe jetë shpirtërore të favorshme, çka në mënyrë kolektive përfaqëson dëshirën e madhe te njerëzve për një jetë më të mirë në të ardhmen, reflekton drejtimin e reformës dhe të progresit shoqëror , si dhe thekson çështjet e jetesës që kanë nevojë të marrin zgjidhje.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ëndrra kineze dhe rruga e Kinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *