Ditari i Alisës-Vol.6

600 L

Kam kënaqësinë të të njoftoj se po përuroj sezonin tënd të dytë! Ja ku jemi, unë dhe shokët e mi po shkojmë në klasë të gjashtë! Po vdes të të tregoj ditën e parë të shkollës dhe mbi të gjitha, të të them se kush gjendet në klasën time… dhe kush nuk është më (pff…. Karim, më mungon. Do të doja shumë të kisha lajme nga ty!)

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ditari i Alisës-Vol.6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *