Çunat e këqij – Vol.2

600 L

RIKTHEHEN ÇUNAT E KËQIJ!

10 000 pula gjenden të burgosura në një fermë të sigurisë së larte!

E kush do të mund t’i shpëtonte, vallë?

Si thoni për një UJK, një PESHKAQEN, një PIRANJË dhe një GJARPËR, i njohur ndryshe me nofkën “ Gllaberuesi i pulave”?

E ç ‘mundet VALLE të shkojë kaq keq?!

BËHUNI GATI TË MBANI BARKUN ME DORË NGA TË QESHURAT, SEPSE KJO BANDË SHENJTËSH ÇAPAÇULË ËSHTË RIKTHYER NË QYTET ME MISIONE TË REJA EDHE MË ARGËTUESE. ERDHI KOHA PËR ÇUNAT E KËQIJ EPISODI 2.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Çunat e këqij – Vol.2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *