1 Button Metal Villa Door Station

(2 shqyrtime nga klientë)

150 

• Stacion i dyerve të vilës, aliazh alumini, akses në stacion të brendshëm 4-kahësh
• Kamera 1.3 MP, Suplement IR
• RS-485, 1 buton fizikë, hyrje alarmi 4 kanale, dalje alarmi 1 kanale
• IP65

2 shqyrtim për 1 Button Metal Villa Door Station

  1. Sokol Myrto

    Eshte nje produkt shume i mire dhe komod per vila. Kam ngele shume i kenaqur nga ky produkt!

  2. Anisa Turshani

    Nje produkt i vlefshem dhe komod ne perdorim. Kam ngelur e kenaqur dhe e rekomandoj per te gjithe.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *