Tom Gejts, Aftësi super te mira

900 L

Kujdes! Tomi, Delia dhe e gjithë familja Gejts po shkojnë me pushime. Si do të arrijë Tomi ta mbajë veten të zënë përgjatë pushimeve në kampin më të mërzitshëm që keni parë ndonjëherë? Duke vizatuar natyrisht! Një histori e re emocionuese qe pret me padurim te vizatoni edhe ju pushimet tuaja!

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tom Gejts, Aftësi super te mira”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *