Sekreti i familjes Terribraks – Stilton 22

500 L

Në Luginën Misterioze gjendet Kështjella e çuditshme e familjes Terribraks.

Ah, sa të qeshura rrëqethëse me rrengjet që punonte gjysh Frankenshtajni!

Dhe sa shumë aventura të çuditshme na presin mes mumieve misterioze, kanarinave egërshane dhe fantazmave hokatare!

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sekreti i familjes Terribraks – Stilton 22”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *