Stilton, Një limonadë me miza për kontin, Vol.9

500 L

Po si vallë më mori maçoku mendjen dhe shkova deri në Transmiushëri, në kështjellën e kontit Vlad? Kaq e dendur është mjegulla sa nuk shquan gjë prej gjëje dhe banorët vijnë era hudhër! Bërr… Thonë se hudhra i mban larg vampirët…

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilton, Një limonadë me miza për kontin, Vol.9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *