Stilton, Nje ditë supermiushore dhe prej kampioni, Vol.33

500 L

Një ditë supermiushore… prej kampioni! “Unë jam një miush intelektual, por si të gjithë brejtëstt kam një pasion të madh: futbollin! Edhe unë jam tifoz… por një tifoz miushfisnik,: për mua sporti është kurajë, ndiershmëri dhe miqësi!”

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilton, Nje ditë supermiushore dhe prej kampioni, Vol.33”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *