Stilton, Misteri i Piramidës së Djathit, Vol.19

500 L

Po nisem për në Egjipt, ku do t’i bie përmes shkretëtirës, i hipur në deve, dhe do të eksploroj piramidën e Keopsit… Këtu mes mumieve, sarkofagëve dhe hieroglifëve do të zbuloj sekretin e një shkencëtari që ka ndërtuar një piramidë ngjyrë djathi, tejet misterioze!

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilton, Misteri i Piramidës së Djathit, Vol.19”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *