Libri i Trupit për Vajzat, Vol.2

700 L

Ky libër është vazhdimi i librit të parë dhe tregon edhe më shumë rreth ndryshimeve të trupit, të trurit dhe emocioneve. Ai ju ndihmon të kuptoni vendin tuaj në botën që ju rrethon.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

,

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Libri i Trupit për Vajzat, Vol.2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *