Libri i Trupit për Vajzat, Vol.1

700 L

Nëse keni filluar të pyesni veten se çfarë po ndodh me trupin tuaj, nuk jeni e vetmja! Me miliona vajza, në moshën tetë deri në dhjetë vjeç, janë ndier si ju tani dhe i janë drejtuar këtij libri për të marrë disa këshilla.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

,

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Libri i Trupit për Vajzat, Vol.1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *